Equator Village

Malediwy / Addu Atol / Gan

Equator Village

★★★

LAST MINUTE

Udogodnienia: Klimatyzacja, Dostęp do internetu, Nurkowanie, Sporty wodne, Tenis, Sport, Przedszkole, Rowery, Basen odkryty, Bezpośrednio przy plaży, Fitness/siłownia, Dla rodzin z dziećmi, Kurorty nadmorskie, Oferty egzotyczne, Parking, Wyposażenie domowe, Barbecue, Wellness, Darmowe WiFi

Cena: 6 556 zł / os. 6 919 zł - 5%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 513 038 288
  • Pon - Sob: 9.00 - 20.00

Opis:

POŁOŻENIE
w pobliżu lotniska, na południe od stolicy Male, Addu Atoll. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form wypoczynku, w tym wędkowania, nurkowania oraz turystyki rowerowej.
PLAŻA
Drobny, biały piasek. Leżaki, materace i ręczniki bezpłatne.
HOTEL
Kategoria lokalna 3*
Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju hotel! To nie jest typowy resort, na którym musi spędzić cały swój urlop - dzięki lądowemu połączeniu bez trudu poznasz lokalną kuchnię, tradycje czy kulturę w pobliskich wioskach Feydhoo, Maradhoo czy Hitadhoo.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI
Lobby z recepcją, restauracja Vaivaru serwująca dania kuchni zachodniej, azjatyckiej i orientalnej, Veragan bar. Za dodatkową opłatą usługi pralni chemicznej, Hotel akceptuje karty kredytowe Visa / Master Card, American Express.
INTERNET
Bezprzewodowy internet w miejscach publicznych odpłatny.
SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA
Bezpłatne: basen, taras słoneczny z leżakami i parasolami, tenis stołowy, siatkówka plażowa, squash, piłkarzyki, lekkie animacje, dla Gości z opcją all inclusive wypożyczalnia rowerów i wycieczka krajoznawcza z barbeque (raz w trakcie pobytu na minimum 7 noclegów).
Odpłatne: wypożyczalnia rowerów, centrum SPA Serena, zabiegi i masaże, łaźnia parowa, sporty wodne, wycieczki.
ZAKWATEROWANIE
Ośrodek oferuje 78 pokoi. Pokój standard dwuosobowy z możliwością jednej dostawki. Wyposażony w klimatyzację, telefon, sejf, mini lodówkę, TV, zestaw do kawy/herbaty, łazienka (prysznic, WC, suszarka do włosów). Wszystkie pokoje z tarasem/werandą.
WYŻYWIENIE
BB - śniadania w formie bufetu.
HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Napje do obiadokolacji za dodatkową opłatą.
FB- 3 posiłki w formie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji za dodatkową opłatą.
All Inclusive  - śniadanie, obiad i kolacja w firmie bufetu. Popołudniowa kawa, herbata, ciasto w godzinach 16.00-18.00. Lokalne alhokole i napoje bezalkoholowe w godzinach 09.00-24.00. Możliwość korzystania z rowerów bezpłatnie. Wycieczka snorkeling (bez ekwipunku).
CENA
Cena PLN zawiera - bilet lotniczy (nie dotyczy dojazdu własnego), bagaż rejestrowany (nie dotyczy dojazdu własnego), transfer lotnisko - hotel - lotnisko (rodzaj transferu określony przy opisie hotelu) zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej) VAT.
Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), 
oraz od 01.01.2021 analogiczą wyskość składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP): 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.
W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.
WARUNKI WJAZDOWE
*    Obywatel Polski nie potrzebuje wizy wjazdowej, na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 30 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć jednak wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków turystycznych
*    Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu)
*    Przepisy celne całkowicie zabraniają wwozu alkoholu (jest dostępny w ośrodkach dla obcokrajowców po wysokich cenach), broni i narkotyków. Przemyt narkotyków zagrożony jest wysokimi karami więzienia. Zakazuje się wywozu korala. Dozwolony jest tylko wwóz rzeczy osobistych. Zabroniony wwóz mięsa wieprzowego i pornografii. Możliwy jest wwóz i wywóz dozwolonej ilości dewiz. Władze malediwskie bardzo restrykcyjnie podchodzą do przestrzegania przepisów, np. za wwóz alkoholu grozi więzienie.
*    Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora
COVID-19
Podejmując decyzję o wyjeździe należy liczyć się z możliwymi trudnościami w powrocie do kraju, ograniczeniami w ruchu lotniczym, obowiązkiem poddania się kwarantannie lub samoizolacji, a także przeprowadzenia dodatkowych badań lekarskich na zlecenie władz miejscowych.
W związku z powyższym prosimy o bieżące śledzenie warunków wjazdowych do krajów odwiedzanych : https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych , jak również obostrzeń na polskiej granicy przy powrocie z wakacji: https://www.strazgraniczna.pl/ .
Podróżując w  czasie pandemi należy liczyć się z pewnymi obostrzeniami i ograniczeniami.
Część infrastruktury hotelowej (restauracje, oferta rekreacyjno - sportowa),  animacje może być ograniczona, czy też niedostępna ze względu na obostrzenia sanitarne. Od 3 maja 2021 r. wszystkie osoby lecące na Malediwy muszą poddać się testowi PCR na Covid-19. Dotyczy to również osób zaszczepionych wszystkimi dawkami preparatu przeciwko Covid-19.  Malediwy wymagają aby na teście PCR na Covid-19 był wpisany numer paszportu. Od 26 kwietnia włącznie osoby zaszczepione wszystkimi dawkami preparatu przeciwko Covid-19 zatwierdzonego w kraju wylotu nie muszą poddawać się testowi PCR przed wjazdem na Malediwy.  Pasażera uważa się za osobę w pełni zaszczepioną 14 dni od przyjęcia ostatniej zalecanej dawki preparatu zatwierdzonego w jej kraju. 
Podróżni powinni wypełnić online (na 24 godziny przed podróżą) deklarację o stanie zdrowia (formularz dostępny na stronie: www.imuga.immigration.gov.mv).
Przy podróży lotniczej do Niemiec: wejście na pokład samolotu lecącego do Niemiec jest możliwe tylko z negatywnym wynikiem testu (niezależnie od miejsca wylotu). Szybkie testy antygenowe mogą być wykonane najwcześniej 48h a testy PCR, LAMP, TMA 72h przed planowaną godziną lądowania w Niemczech. Ponad to linie lotnicze realizujące loty do Niemiec mogą mieć dodatkowe, indywidalne wymagania,
z którymi należy się zapoznać (Wizzair np akceptuje tylko testy PCR). Powrót do Polski z zagranicy:
UWAGA! Ze względu na dynamiczną sytuację i częstotliwość zmian dotyczących procedur podróżowania, prosimy o zapoznanie się z komunikatem na temat aktualnych informacji i wymogów dotyczących kwarantanny na stronie STRAŻY GRANICZNEJ. 

Galeria:

Equator Village/1
Equator Village/2
Equator Village/3
Equator Village/4
Equator Village/5
Equator Village/6
Equator Village/7
Equator Village/8
Equator Village/9
Equator Village/10
Equator Village/11
Equator Village/12

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...