Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Cena: 109 zł / os.

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 513 038 288
  • Pon - Sob: 9.00 - 20.00

Opis:

Region
Wrocław
Country
Polska
Program ramowy

Dzień 1.


Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem i przejazd do Wrocławia. Wycieczkę rozpoczniemy od spaceru po słynnym wrocławskim ZOO i Afrykarium. Jest to najstarszy, a jednocześnie najnowocześniejszy ogród zoologicznym w Polsce. Afrykarium to unikatowe na skalę światową oceanarium prezentujące wyłącznie gatunki zamieszkujące Czarny Ląd - od plaży Morza Czerwonego po dżunglę Kongo. Dla chętnych zamiast ZOO proponujemy spacer po okolicy, gdzie znajduje się Hala Stulecia - obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, Ogród Japoński, Iglica oraz Pergola z Fontanną Multimedialną lub czas wolny. Po ok. 3 godzinach zbiórka, spotkanie z przewodnikiem/pilotem i przejazd autokarem do centrum miasta. Zwiedzanie m.in Wyspy Piaskowej oraz Ostrowa Tumskiego – najstarszej dzielnicy Wrocławia, gdzie znajduje się Katedra św. Jana Chrzciciela. Rynku Głównego, gdzie zobaczymy perłę wrocławskich zabytków – jeden z najpiękniejszych w Europie późnogotycki Ratusz, kolorowe kamieniczki czy słynną fontannę zbudowaną ze szklanych płyt. Czas wolny dla grupy, który można spędzić na przepięknym Jarmarku Bożonarodzeniowym znajdującym się na Starym Rynku. W późnych godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną.

W cenie

  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),

  • zwiedzanie według programu,

  • opieka pilota.

Dodatkowo płatne obowiązkowo

  • ubezpieczenie KL,NNW - 20 PLN/os.

  • opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 10 PLN/os.

  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.


UWAGA!
Zakup biletów do ZOO i Afrykarium we własnym zakresie.
Wejście do ZOO i AFRYKARIUM nie jest obowiązkowe. Dla osób, które nie zdecydują się na tę atrakcję przewidujemy czas wolny.

Dodatkowo płatne opcjonalnie
Opis miejsca

Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska, uważany za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.
Położone nad rzeką Odrą nazywane jest również "miastem stu mostów", gdyż szczyci się największą liczbą mostów w Polsce i Europie – zaraz po Wenecji, Amsterdamie, Hamburgu i Petersburgu.


Warto wiedzieć:


KRASNALE: W całym mieście szukać można figurek krasnali, których w chwili obecnej jest aż 382, a ich liczba stale rośnie. Na ulicach Wrocławia umieszczane są od 2005 roku, w ramach ośmieszania systemu komunistycznego. Nowe figurki tworzone są przez znanych artystów z całej Polski.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.


Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.


Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Galeria:

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu/1
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu/2
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu/3
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu/4
Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu/5

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...