KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień

Cena: 132 zł / os.

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 513 038 288
  • Pon - Sob: 9.00 - 20.00

Opis:

Kraj
POLSKA1
Program
KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL
1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd do Kozłówki. Zespół pałacowo - parkowy Zamoyskich jest jedną z atrakcji Lubelszczyzny, chętnie wykorzystywaną przez ekipy filmowe. Zwiedzając doskonale zachowane wnętrza pałacu mamy wrażenie, że właściciele nadal tu mieszkają. W dawnym teatrze organizowane są ciekawe wystawy czasowe. Stała wystawa w powozowni poświęcona jest dawnym podróżom, dlatego oprócz pojazdów konnych zgromadzone są również inne eksponaty. W Galerii Sztuki Socrealizmu możemy zobaczyć najciekawsze prace czołowych polskich artystów z lat 50. Wszystkie obiekty otoczone są rozległym parkiem z geometrycznymi rabatami, fontannami i niewielkim rosarium. Kolejnym punktem programu będzie Wola Okrzejska. W tej niewielkiej wsi przyszedł na świat Henryk Sienkiewicz. W muzeum mieszczącym się w zachowanej oficynie zobaczymy ekspozycję poświęconą życiu i twórczości słynnego noblisty. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych.
Uwaga
ze względu na prace remontowe Dworku w Woli Okrzejskiej  wejscie/zwiedzanie wnętrz może byc niemożliwe, zwiedzanie jest uzależnione od harmonogramu prac remontowych.  
CENA ZAWIERA
Cena zawiera:
przejazd autokarem - standard turystyczny (dostosowany do wielkości grupy), opieka pilota, ubezpieczenie NNW, podatek VAT-marża.
CENA NIE ZAWIERA
Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu i opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy muzealni, opłaty lokalne).
Opłat i wycieczek fakultatywnych.
Orientacyjny koszt programu turystycznego: ok. 20 - 43 zł/os  - koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek.
Uwagi:
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłata rezerwacyjna, przewodnicy muzealni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2020 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.
Inne: Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.
Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 3 ust. 3 oraz Art. 5 ust. 2 do niniejszej imprezy nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Galeria:

KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień/1
KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień/2
KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień/3
KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień/4
KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień/5
KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień/6
KOZŁÓWKA - PODLUBELSKI WERSAL - 1 dzień/7

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...