Welcome to London

Cena: 1 711 zł / os. 1 890 zł - 9%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 513 038 288
  • Pon - Sob: 9.00 - 20.00

Opis:

Kategoria
***
Region
Opis oferty
 
Zakwaterowanie:

Hotele ** / *** - wygodne hotele położone niedaleko centrum miasta,w pobliżu stacji metra.

Pokoje: 1- i 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.

Do dyspozycji gości:

w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV

Wyżywienie:

śniadania kontynentalne

Kategoria lokalna:

**/***
Program
Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Przylot do Londynu i transfer do hotelu. Złożenie bagaży w przechowalni. Spotkanie informacyjne. Następnie przejazd komunikacją miejską do centrum i spacer po tętniącej życiem i kosmopolitycznej stolicy Wielkiej Brytanii: pałac Buckingham, Houses of Parliament i Big Ben, Downing Street, Piccadilly Circus,Leicester Square, Trafalgar Square, Galeria Narodowa. Wieczorem dla chętnych kolacja w restauracji (za dodatkową opłatą). Powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Tower of London - to wspaniała, średniowieczna twierdza, która wraz ze Skarbcem Królewskim stanowi jeden z najważniejszych zabytków Londynu. W skarbcu znajdują się m.in. największy brylant świata oraz insygnia królewskie. Zobaczymy też słynny most zwodzony - Tower Bridge. Następnie proponujemy rejs statkiem wycieczkowym po Tamizie. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie Opactwa Westminster - jednej z najważniejszych świątyń anglikańskich oraz miejsca koronacji i pochówków królów Anglii. Przejazd do Kensington Palace - od XVII w. ulubionej rezydencji panujących monarchów. Kensington Palace było oficjalną siedzibą księżnej Diany aż do jej śmierci, obecnie zamieszkane jest przez księcia Williama i księżną Kate. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą) kolacja w tradycyjnym londyńskim pubie. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzanie wzniesionej w XVII w. katedry św. Pawła z drugą co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości). Następnie przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, które, oprócz 380 figur znanych osobistości ze świata sportu, rozrywki i polityki oferuje niezapomniane atrakcje. Dla chętnych wizyta w British Museum będącym jednym z największych muzeów historii starożytnej lub czas wolny - proponujemy eksplorowanie miasta we własnym zakresie albo zakupy na Oxford Street (najsłynniejsza ulica handlowa Londynu). Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 55 GBP/os, w godzinach 18:00-24:00, realizowany przy minimum 10 osobach chętnych) bankiet średniowieczny w lochach doków przy Tower of London: pokazy walk rycerskich, a także wspólna kolacja oraz zabawa z tańcami w strojach średniowiecznych. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Powrót do Polski.

Uwaga! W przypadku wczesno-porannych godzin powrotów do Polski śniadanie w formie suchego prowiantu. W przypadku wieczornego lotu powrotnego za dodatkową opłatą (ok. 28 GBP/os) dalsze zwiedzanie Londynu - np. Muzeum Historii Naturalnej czy London Eye.

Uwagi do programu

- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

- Program turystyczny jest realizowany środkami komunikacji publicznej.

- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

- Jeśli posiadają Państwo paszport sugerujemy jego zabranie ze względu na sprawniejszą odprawę na lotnisku w Londynie (nie dotyczy dzieci do lat 12).
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Polska - Londyn - Polska, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania kontynentalne, opiekę pilota, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, rejsu po Tamizie, systemu Tour Guide oraz usług przewodników lokalnych (razem ok. 180 GBP/os, płatnena miejscu), biletów komunikacji miejskiej (ok. 10 GBP/os dziennie) oraz kolacji w restauracjach (ok. 18 GBP/os/jedna kolacja), kosztu bankietu średniowiecznego ok. 55 GBP/os oraz dodatkowych, nie ujętych powyżej kosztów.
Inne
Obsług grupy w systemie TOUR GUIDE.

Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide."
META Description
Big Ben i Tamiza • Piccadilly Circus • Tower of Londyn i bankiet średniowieczny w lochach doków przy Tower • katedra św. Pawła • przebogate British Museum • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's • zakupy na Oxford Street
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie: "

Galeria:

Welcome to London/1
Welcome to London/2
Welcome to London/3
Welcome to London/4
Welcome to London/5
Welcome to London/6
Welcome to London/7
Welcome to London/8
Welcome to London/9

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...