Wyjazd na kulig do Zwardonia

Cena: 93 zł / os.

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 513 038 288
  • Pon - Sob: 9.00 - 20.00

Opis:

Kraj
POLSKA
WYJAZD NA KULIG DO ZWARDONIA
Kuligi to atrakcja dla wszystkich! Podczas przejażdżki saniami można podziwiać piękno beskidzkich lasów i zaśnieżonych krajobrazów.
ZWARDOŃ:
Zwardoń jest położony w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, w masywie Wielkiej Raczy, pomiędzy przełęczami Przysłop, Zwardońską i Graniczne. Specyficzny mikroklimat, dzięki któremu pokrywa śnieżna utrzymuje się tu blisko pół roku, sprzyja sportom zimowym.
STACJA NARCIARSKA ZWARDOŃ SKI
Stacja Narciarska Zwardoń Ski powstała na północnym stoku Rachowca. Na miłośników białego szaleństwa czeka tu jedyna w Beskidzie Żywieckim Kolejka Linowa z czteroosobowymi kanapami. Główna trasa ma około 900 metrów, naśnieżana, ratrakowana i w pełni oświetlona. Na terenie kompleksu znajdują się także atrakcje dla najmłodszych: wyciąg "baby lift" oraz "Śnieżny Raj". Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego czynna jest Karczma, gdzie przy kominku można się zagrzać i odpocząć.
RAMOWY PROGRAM IMPREZY
1. Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy.
2. Przyjazd na miejsce rozpoczęcia trasy przejazdu saniami ok. godziny 10:00.
3. Kulig to niesamowita zimowa przygoda. Przejazd saniami po ośnieżonych ścieżkach Zwardonia to gwarancja wesołej atmosfery, która zawsze towarzyszy kuligom, wprowadzi ona każdego uczestnika w dobry nastrój, a każdy miłośnik pięknych widoków może nacieszyć oko zimowymi krajobrazami.
4. Po pełnym wrażeń kuligu zapraszamy na ognisko z kiełbaskami i gorącą herbatą.
Przejazd do Stacji Narciarskiej Zwardoń Ski. Wjazd kolejką linową na szczyt stoku, skąd rozpościera się piękny widok na okolicę. Zapraszamy także do karczmy "Swojskie Klimaty", gdzie można skosztować lokalnych specjałów i ogrzać się przy kominku. Czas wolny na spacer w zimowej scenerii lub zabawy na śniegu. Powrót kolejką do dolnej stacji wyciągu.
Dla chętnych możliwość jazdy na nartach.
5. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.
CENA ZAWIERA
przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe
opiekę pilota
organizację kuligu
ubezpieczenie Signal Iduna
DOPŁATY OBOWIĄZKOWE
40 zł/os. płatne u pilota - opłata za wjazd i zjazd kolejką linową oraz posiłek podczas kuligu (kiełbaska z ogniska/grilla z dodatkami (chleb, ketchup, musztarda, ciepła herbata))
składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)
DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE
Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia
- karnet na wyciąg narciarski Zwardoń Ski + 55 zł/os./2 godziny
- wypożyczenie sprzętu narciarskiego + 20 zł/os./komplet/2 godziny
- ubezpieczenie Ski + 5 zł/os.
UWAGI
- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.
- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury

Galeria:

Wyjazd na kulig do Zwardonia/1
Wyjazd na kulig do Zwardonia/2
Wyjazd na kulig do Zwardonia/3
Wyjazd na kulig do Zwardonia/4
Wyjazd na kulig do Zwardonia/5
Wyjazd na kulig do Zwardonia/6
Wyjazd na kulig do Zwardonia/7
Wyjazd na kulig do Zwardonia/8

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...